Тренінг-курс «Європейський досвід енергозаощадження та шляхи практичної реалізації в Україні»

16-18 грудня 2019 р.

16 - 18 грудня 2019 року в рамках навчального модулю Жана Моне "Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС" проведені тренінг-курси учасниками проекту - доцентами кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Чичуліною Ксенією, Міняйленко Інною та Бибою Володимиром. Темою тренінгів було обрано "Європейський досвід енергозаощадження та шляхи практичної реалізації в Україні". В ході тренінгу для здобувачів вищої освіти за освітнім рівнем «магістр» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 101 «Екологія», 192 «Будівництво та цивільна інженерія» були висвітлені актуальні проблеми щодо енергозбереження на підприємствах України та ЄС, будівництва енергоефективних будівель, аналіз досвіду європейських країн в розвитку альтернативних джерел енергії та інші не менш важливі питання. Цікаві теми викликали жваве обговорення та дискусії.