Учбовий візит онлайн: «Енергозбереження – від мрії до реальних кроків»

7 грудня 2020 р.

>07 грудня 2020 року відбувся третій зимовий учбовий візит в рамках програми Еразмус+ Жан Моне «Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС» (номер реєстрації 599740-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE)

Стартував онлайн-проєкт для школярів Полтавщини: вчені розповідають про енергозбереження у побуті

7 грудня 2020 р.

Упродовж 1-2 грудня науково-педагогічні працівники та представники Ради молодих учених Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» організували та провели онлайн-зустрічі зі школярами, вчителями, представниками територіальних громад, цивільних адміністрацій Полтавщини.

УЧБОВИЙ ВІЗИТ «МИ ЮНІ ЄВРОПЕЙЦІ, ТОМУ ПРАГНЕМО ЕНЕРГОЗАОЩАДЖУВАТИ»

16 листопада 2020 р.

12 листопада 2020 року відбувся цікавий та змістовний учбовий візит на тему: «Ми юні Європейці, тому прагнемо енергозаощаджувати». Зустріч зі школярами пройшла з урахуванням карантинних обмежень, в online-форматі відео конференції Zoom.

Виклики енергоефективності: студенти порівняли досвід України, країн Сходу та ЄС

16 листопада 2020 р.

11 листопада у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначили Міжнародний день енергозбереження – відбувся воркшоп «Інструменти оцінки ефективності енергозбереження: європейська практика», що реалізується у рамках проєкту ЄС Еразмус+:«Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС».

Круглий стіл:"Держава і суспільство-це єдина команда в галузі енергозбереження"

21 жовтня 2020 р.

12 жовтня 2020 року в рамках проекту Жан Моне "Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС" відбувся круглий стіл "Держава і суспільство-це єдина команда в галузі енергозбереження". В круглому столі прийняли участь студенти-магістри за спеціальністю 8.15010002 «Державна служба», які працюють на державних посадах по всій території України.

#ERASMUSDAYS: науковці, студенти та викладачі політехніки поділилися досвідом участі у програмах академічної мобільності

21 жовтня 2020 р.

15 жовтня Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» долучився до відзначення #ErasmusDAYS 2020 в Україні. Молоді науковці обговорили власні успішні кейси під час проведення круглого столу «Досвід участі в програмах Еразмус+» і підтримали святковий флешмоб.

Вебінар до Міжнародного дня енергозбереження на тему: «Досвід енергозбереження в ЄС – шлях ефективного розвитку»

11 листопада 2019 р.

Команда реалізації проекту Ерасмуз+ «Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС» 11 листопада провели Вебінар до Міжнародного дня енергозбереження на тему: «Досвід енергозбереження в ЄС – шлях ефективного розвитку».

«Як зберігати енергію – питання та відповіді»

16 жовтня 2019 р.

16 жовтня 2019 року в Полтавському національному університеті відбувся круглий стіл для студентів та молодих учених з почесним професором ПолтНТУ, членом правління Народного Банку (Німеччина) Гюнтером Штолем, начальником відділу супроводу операцій та гарантії якості Народного Банку (Німеччина) Уве Шрагом та Іриною Клаас на тему: «Як зберігати енергію – питання та відповіді».

Ринок біопалива: діалог виробників та споживачів

11 жовтня 2019 р.

11 жовтня 2019 року в рамках #ErasmusDays відбулася зустріч викладацького складу та студентів ПолтНТУ на базі цукрового заводу «Нова Іванівка» та Яреськівського цукрового заводу.

Промоакція: «Зберегти енергію – це по європейські!»

24 квітня 2019 р.

24 квітня 2019 року пройшла масштабна промоакція: "Зберегти енергію - це по європейськи!", яка мала на меті популяризацію та формування системи знань, пов’язаних з впровадженням європейського досвіду управління енергоефективністю в Україні, практичних навиків розробки заходів з енергозбереження.

Промоакція: «Зберегти енергію – це по європейські!»

24 квітня 2019 р.

Доповідачі:

1. Чичуліна Ксенія, к.т.н., доцент "Практичний досвід впровадження енергоефективних проектів в країнах ЄС: Польща, Німеччина, Данія, Латвія, Швеція"

2. Скриль Віталія, к.е.н., доцент "Європейський досвід фінансування енергоефективних заходів будинків ОСББ"

Проект викладачів ПолтНТУ став переможцем програми Жана Моне ЕРАЗМУС+

30 вересня 2018 р.

19 липня 2018 р. Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2018 р. проектів Жана Моне Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+. 14 проектів від України рекомендовані до фінансування Європейським Союзом.