Міжнародний день енергозбереження

24 листопада 2021 р.

Що таке енергозбереження?Які переваги і недоліки сонячних станцій та вітрових установок?Що в себе включає «зелений тариф»?Як виглядає «розумнй дім»?Як зберегти енергію у побуті?Цілу низку важливих питань обговорили студенти та викладачі кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на тематичному вебінарі присвяченому Міжнародному дню енергозбереження.

Тренінг-курс «Виклики енергоефективності: співпраця України та ЄС»

7 жовтня 2021 р.

Тренінг-курс «Виклики енергоефективності: співпраця України та ЄС» в межах проекту 599740-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE загальним обсягом 120 контактних годин для спеціальностей: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 183 «Технологія захисту навколишнього середовища», 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Групи 5ЕП, 5БП, 5БА, 5БТ, 5мТз.

«Building Innovations-2021». Секція 3 «Впровадження європейських стандартів та принципів енергоефективності» ( в рамках проекту Жан Моне Еразмус+)

31 травня 2021 р.

20 травня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулася IV Міжнародна українсько-азербайджанська науково-практична конференція «Building Innovations-2021», на якій наукові напрацювання у сфері будівельних технологій, енергоефективності та архітектурних рішень презентували науковці з 36 закладів вищої освіти України, Азербайджану, Польщі, Хорватії, Грузії, Туреччини, Індії та Казахстану.

ДНІ ЕНЕРГІЇ В УКРАЇНІ

13 квітня 2021 р.

Учасники грантової програми Еразмус+ Жан Моне «Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС» (номер реєстрації 599740-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE) Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» долучилися до Днів енергії в Україні, які відбулися 5-9 квітня 2021 року.

Тренінг-курс: "Європейський досвід енергозаощадження та шляхи практичної реалізації в Україні"

28 грудня 2020 р.

14, 16, 17 грудня 2020 року в рамках проекту Жан Моне "Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС" були проведені ряд тренінг-курсів на тему: "Європейський досвід енергозаощадження та шляхи практичної реалізації в Україні".

Учбовий візит онлайн: «Енергозбереження – від мрії до реальних кроків»

7 грудня 2020 р.

>07 грудня 2020 року відбувся третій зимовий учбовий візит в рамках програми Еразмус+ Жан Моне «Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС» (номер реєстрації 599740-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE)

Стартував онлайн-проєкт для школярів Полтавщини: вчені розповідають про енергозбереження у побуті

7 грудня 2020 р.

Упродовж 1-2 грудня науково-педагогічні працівники та представники Ради молодих учених Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» організували та провели онлайн-зустрічі зі школярами, вчителями, представниками територіальних громад, цивільних адміністрацій Полтавщини.

УЧБОВИЙ ВІЗИТ «МИ ЮНІ ЄВРОПЕЙЦІ, ТОМУ ПРАГНЕМО ЕНЕРГОЗАОЩАДЖУВАТИ»

16 листопада 2020 р.

12 листопада 2020 року відбувся цікавий та змістовний учбовий візит на тему: «Ми юні Європейці, тому прагнемо енергозаощаджувати». Зустріч зі школярами пройшла з урахуванням карантинних обмежень, в online-форматі відео конференції Zoom.

Виклики енергоефективності: студенти порівняли досвід України, країн Сходу та ЄС

16 листопада 2020 р.

11 листопада у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначили Міжнародний день енергозбереження – відбувся воркшоп «Інструменти оцінки ефективності енергозбереження: європейська практика», що реалізується у рамках проєкту ЄС Еразмус+:«Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС».

Круглий стіл:"Держава і суспільство-це єдина команда в галузі енергозбереження"

21 жовтня 2020 р.

12 жовтня 2020 року в рамках проекту Жан Моне "Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС" відбувся круглий стіл "Держава і суспільство-це єдина команда в галузі енергозбереження". В круглому столі прийняли участь студенти-магістри за спеціальністю 8.15010002 «Державна служба», які працюють на державних посадах по всій території України.

#ERASMUSDAYS: науковці, студенти та викладачі політехніки поділилися досвідом участі у програмах академічної мобільності

21 жовтня 2020 р.

15 жовтня Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» долучився до відзначення #ErasmusDAYS 2020 в Україні. Молоді науковці обговорили власні успішні кейси під час проведення круглого столу «Досвід участі в програмах Еразмус+» і підтримали святковий флешмоб.

КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ "ЕКОНОМІКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ: ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЬОГО"

 

У нас чудові новини! У рамках проекту ЄС Еразмус + : "Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС", № 599740-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE видано колективну монографію.

72-га наукова конференція професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету, яка присвячена 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Секція економіки, підприємництва та маркетингу

 

28 квітня 2020 року відбулося засідання секції економіки, підприємництва та маркетингу в рамках проведення 72-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету, яка присвячена 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на платформі Zoom.

Тренінг-курс «Європейський досвід енергозаощадження та шляхи практичної реалізації в Україні»

 

16 - 18 грудня 2019 року в рамках навчального модулю Жана Моне "Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС" проведені тренінг-курси учасниками проекту - доцентами кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Чичуліною Ксенією, Міняйленко Інною та Бибою Володимиром.

Європейська практика формування енергоефективної свідомості

 

5-6 грудня 2019 року в рамках проведення лекційного заняття к.е.н., доцентом Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Скриль Віталією на тему: «Європейська практика формування енергоефективної свідомості», було обговорено питання популяризації енергозбереження в Україні.

Вебінар до Міжнародного дня енергозбереження на тему: «Досвід енергозбереження в ЄС – шлях ефективного розвитку»

 

Команда реалізації проекту Ерасмуз+ «Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС» 11 листопада провели Вебінар до Міжнародного дня енергозбереження на тему: «Досвід енергозбереження в ЄС – шлях ефективного розвитку».

IV Міжнародний форум «Innovation Market – 2019». Секція: Енергетика

 

Міжнародний форум «INNOVATION MARKET» – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників, менторів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup-проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

«Як зберігати енергію – питання та відповіді»

 

16 жовтня 2019 року в Полтавському національному університеті відбувся круглий стіл для студентів та молодих учених з почесним професором ПолтНТУ, членом правління Народного Банку (Німеччина) Гюнтером Штолем, начальником відділу супроводу операцій та гарантії якості Народного Банку (Німеччина) Уве Шрагом та Іриною Клаас на тему: «Як зберігати енергію – питання та відповіді».

«Ринок біопалива: діалог виробників та споживачів»

 

11 жовтня 2019 року в рамках #ErasmusDays відбулася зустріч викладацького складу та студентів ПолтНТУ на базі цукрового заводу «Нова Іванівка» та Яреськівського цукрового заводу.

IV міжнародна науково-практична конференція «Архітектура: Естетика+ Екологія+ Економіка»

 

1-2 жовтня у ПОЛТАВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА відбувалась IV Міжнародна науково-практична конференція «Архітектура: Естетика+ Екологія+ Економіка». Науковці та студенти ПолтНТУ представили свої пропозиції до концепції сталого розвитку міста.

ІІ Міжнародна українсько-азербайджанська конференція «BUILDING INNOVATIONS – 2019». Секція: Енергоефективна економіка в Україні, Азербайджані та ЄС проблеми сьогодення та майбутнього

 

23-24 травня у ПолтНТУ пройшла ІІ Міжнародна українсько-азербайджанська конференція «BUILDING INNOVATIONS – 2019». Два дні на базі університету науковці з України, Азербайджану, Грузії та Хорватії обмінюватимуться досвідом й обговорюватимуть актуальні проблеми і перспективи розвитку будівельної галузі. Секція конференції: «Енергоефективна економіка в Україні, Азербайджані та ЄС: проблеми сьогодення та майбутнього» проходила в рамках запланованих заходів модуля Жан Моне програми Європейського Союзу Ерасмуз +: Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС.

Промоакція: «Зберегти енергію – це по європейські!»

 

24 квітня 2019 року пройшла масштабна промоакція: "Зберегти енергію - це по європейськи!", яка мала на меті популяризацію та формування системи знань, пов’язаних з впровадженням європейського досвіду управління енергоефективністю в Україні, практичних навиків розробки заходів з енергозбереження.

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ ЖАНА МОНЕ ERASMUS+ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "УКРАЇНА - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ: ВІД ПАРТНЕРСТВА ДО АСОЦІАЦІЇ"

 

ДО 25-РІЧЧЯ ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО ПАРТНЕРСТВО І СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄС. 19-20 березня 2019 року відбулася масштабна науково-практична конференція "УКРАЇНА - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ: ВІД ПАРТНЕРСТВА ДО АСОЦІАЦІЇ" (м.Львів, Львівський національний університет імені Івана Франка), на якій доценти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ксенія Чичуліна та Віталія Скриль презентували навчальний модуль програми Жана Моне Erasmus+ на тему: «Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС» (The challenges of energy efficiency: cooperation of Ukraine with the EU).

Виконавці проекту Еразмус+ прийняли участь у семінарі: «Енергосервіс: must have для України»

 

28-го січня 2019 року пройшов семінар : Енергосервіс: must have для України. Обговорювали сучасні тенденції існування енергосервісних компаній та загальні можливості енергосервісу для України. Аналітики провели моніторинг енергосфери в країні та представили його результати на проведеному заході. Активну участь в обговоренні прийняли доценти ПНТУ к.т.н., доцент Чичуліна К.В. та к.е.н., доцент Скриль В.В.

Воркшоп для молодих учених на тему: «Енергозбереження в будівництві» з міжнародною участю

 

11 жовтня 2018 року в стінах Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулася зустріч активу Ради молодих учених з почесним професором ПолтНТУ, членом правління Народного Банку (Німеччина) Гюнтером Штолем, начальником відділу супроводу операцій та гарантії якості Народного Банку (Німеччина) Уве Шрагом та Іриною Клаас.

Команда викладачів ПолтНТУ почала розробку та реалізацію навчального модуля «Виклики енергоефективності : співпраця України з ЄС»

 

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» почала реалізацію проекту: «Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС», який направлений на популяризацію та формування у цільової аудиторії цілісної системи знань, пов’язаних з впровадженням європейського досвіду управління енергоефективністю в Україні; практичних навиків розробки і впровадження заходів з енергозбереження, раціонального використання енергетичних ресурсів удома та на робочому місці.

Науковці ПолтНТУ взяли участь у ІІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Інновації в науці: виклики сучасності» 08-16 вересня 2018, Болгарія − Україна

 

З 8 по 16 вересня на базі Варненського вільного університету імені Черноризця Храброго (м. Варна, Болгарія) відбувся ІІІ Міжнародний науково-практичний форум «Інновації в науці: виклики сучасності», участь у якому взяли представники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»: доценти кафедри економіки підприємства та управління персоналом Ксенія Чичуліна та Олександр Хадарцев, доцент кафедри фінансів і банківської справи Віталія Скриль.

Проект викладачів ПолтНТУ став переможцем програми Жана Моне ЕРАЗМУС+

30 вересня 2018 р.

19 липня 2018 р. Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2018 р. проектів Жана Моне Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+. 14 проектів від України рекомендовані до фінансування Європейським Союзом.